♫NAROZENINY
15.1.Kiky(Mirage)
21.1Angee(5angels)
28.1.Miška (Girls)♪SVÁTEK♪
4.12 Barbora
24.12 Eva
4.1 Diana
19.1 Sára


Don't be dolls - Barča - info

26. května 2010 v 11:43 | L!dulka |  Don't Be Dolls
Celé jméno: Bára Šampalíková

narození: 14.května 1996
bydliště: Praha 13
znamení: býk
barva: růžová
sourozenci: Jana, Radka
Bára začala s tancem v ATS Domino už ve 4 letech. Vyzkoušela různé styly, až v 10ti začala chodit na hip hop do výběrovému týmu ATstudia. Zúčastnila se mnoha soutěží a mnoho z nich také vyhrála. Už ve školce začala zpívat v pěveckém kroužku, od 1.třídy chodila do pěveckého sboru Rolnička. Ve třetí třídě se rozhodla vyměnit sbor za sólový zpěv a přihlásila se tedy do umělecké školy, kam chodila až do loňského roku.
S hip hopem v ATS Domino i zpěvem v LŠU skončila, když se po castingu dostala do skupiny Kids Dalmateens. V Kids strávila skoro rok, ale spokojená nebyla, tak se v únoru 2010 rozhodla odejít. Nechtěla se ale vzdát ani zpěvu, ani tance a ani kamarádek, které v Kids získala. S Denčou a Diou se přihlásila do D4U Dancers For You, kde mají možnost dělat více tanečních stylů a na zpěv chodí k učitelce Nikol Frančákové. Byla největší iniciátor vzniku DBD a i když je nejstarší, je největší "rebelka" skupiny.
Protože má nejen taneční, ale hlavně nezpochybnitelný pěvecký talent, uvažuje příští rok o přijímacích zkouškách na Konzervatoř, obor populární zpěv.
Ráda a moc hezky kreslí, jezdí na snb a nejradči a nejvíc poslouchá hudbu - sluchátka prakticky nesundavá. :-)
 


Anketa

Kdo je nejlepší z 5angels?

Míša
Vendy
Nikča
Angee
Terka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama