♫NAROZENINY
15.1.Kiky(Mirage)
21.1Angee(5angels)
28.1.Miška (Girls)♪SVÁTEK♪
4.12 Barbora
24.12 Eva
4.1 Diana
19.1 Sára


Duben 2012

KONČÍM!

28. dubna 2012 v 7:51 | L!dulka |  Já a blog
Myslím, že už samotný nadpis mluví dosti jasně a plánovala jsem to už hodně dlouho. Ztratila jsem chuť blogovat a nevím jestli ji někdy zase najdu, ale pochybuji. Nekončím s blogem proto, že mě nebaví, ale je to proto, že už na něj nemám čas jako dřív. Holky i Martina mám pořád ráda a budu jim fandit dál.

Co bude dál? Je to vlastně docela smutná záležitost, po tak dlouhé době rušit blog. Je mi to líto, protože tento blog jsem měla ráda, ale už s tím nic nenadělám. Pokud by však někdo tento blog chtěl, s radostí mu ho klidně přenechám a může si s ním dělat, co bude chtít. Pokud tedy bude mít někdo zájem, napište na FB nebo e-mail a nějak se domluvíme.

Najdete mě buď na facebooku jako Noli Mirage nebo stačí napsat email - No-li@seznam.cz. A můžeme třeba i pokecat, nebo tak. Na FB budu možná o skupinách atd. něco přidávat - např. fotky, videa a pokud by byl zájem tak i soutěže…

Affs se omlouvám. Na vaše blogy budu chodit, abych věděla co je nového. :D


Jinak děkuji všem AFFS a všem, kdo navštěvoval můj blog!
Mějte se krásně a ať vám to s blogem jde co nejlíp!

Vaše bývalá blogerka L!dulka :)

Martin Harich | Duet s Celeste Buckingham

13. dubna 2012 v 15:40 | L!dulka |  Martin Harich - Novinky
Česko Slovenská SuperStar 2 má svůj první duet! Na debutové desce Celeste Buckingham se objeví i duet s jejím kamarádem Martinem Harichem.
Autorem skladby "Mám ťa málo" je talentovaný zpěvák, ale fanoušci ho najdou na sólovce Celeste Buckingham, kterou dnes Cel křtí v Bratislavě (za účasti hvězd, mj. například Majka Spirita). Deska vyjde v nejbližších dnech a ponese název "Don`t Look Back".
Gábi Gunčíková | sedmicka.cz

9. dubna 2012 v 16:03 | L!dulka |  Gabriela Gunčíková - Novinky
Cesta. Hudební kariéra dovedla zpěvačku Gabrielu Gunčíkovou z rodné východní Moravy do Prahy. Spoustu času teď tráví na cestách.
Osmnáctiletá zpěvačka Gabriela Gunčíková zářila v představení Kleopatra. Dál se ale muzikálům věnovat nechce.
Před rokem ještě téměř neznámá Gabriela Gunčíková je dnes nedostižnou celebritou. Stala se nejen finalistkou Česko Slovenské SuperStar, ale i objevem roku 2011 v anketě Český slavík. Na veřejnosti se od začátku roku objevovala coby Kleopatra ve stejnojmenném muzikálu. Nedávno byla osmnáctiletá zpěvačka ozdobou pražské charitativní akce Ples v Opeře.

5Angels | Novinky

3. dubna 2012 v 15:06 | L!dulka |  5angels - Novinky
A jedeméééé za hraniceeee do daleké ciziny :D A zatím, co budeme na Slovensku točit klip, v Praze budou vrcholit práce na tom předchozím, který se točil s Vámi v Praze :))
Jak vidíte, děje se teď vážně mooc věcí, máte se určitě na co těšit :)

Před zítřejším náročným dnem jsme si odpoledne v Ostravě zpestřily návštěvou koncertní show Michaela Jacksona - Firever king of pop :) Úžasná show, bylo to fáákt super!! :P Teď jsme v hotelu Park In by Redisson a koukáme na telku...zítra brzo ráno pokračujeme na Slovenskoooo točit a točit a točit :) Pááá, máme vás rády ♥

Zdroj: 5Angels - oficiální Facebook